Contact Igloo Media

Director
arh. Bruno Andreşoiu / bruno.andresoiu@igloo.ro

Director executiv
arh. Adrian Ciocăzanu / adrian.ciocazanu@igloo.ro

Coordonator editorial
Viorica Buică / viorica.buica@igloo.ro

Redactor-șef
Françoise Pamfil / francoise.pamfil@igloo.ro

Grafică
Cătălin Artenie / catalin.artenie@igloo.ro

Secretar general redacţie
Andreea Amzoiu / andreea.amzoiu@igloo.ro

Redactori
Manuela Zipiși / manuela.zipisi@igloo.ro
Silvia Gugu / silvia.gugu@igloo.ro
Iuliana Dumitru / iuliana.dumitru@igloo.ro
Laura Jiga Iliescu
Catrinel Negru / catrinel.negru@igloo.ro
Ioana Păunescu

Colaboratori
Cristian Brăcăcescu
Anca Rotar

Traducere
Silvia Gugu
Smaranda Nicolau
Anca Rotar

Fotografie
Şerban Bonciocat
Cosmin Dragomir
Andrei Creangă
Andrei Mărgulescu

DTP
Cristian David

Publicitate
Alexandru David / alexandru.david@igloo.ro / +40721932404
Petre Lică / petre.lica@igloo.ro / +40723634923

Comunicare & PR
Eliza Vlădescu / eliza.vladescu@igloo.ro

Financiar
Ioana Nastea
Magnolia Boștinaru / magnolia.bostinaru@igloo.ro

Abonamente / Vânzări
Alina Dobrinoiu / alina.dobrinoiu@igloo.ro
– / abonamente@igloo.ro / 0723.530.492, 0745.655.021, 021.313.41.18

Distribuție
Adrian Velea / distributie@igloo.ro / +40747045882

S.C. IGLOO MEDIA S.R.L.

Sediul social
şos. Ştefan cel Mare nr.8, sect. 2, Bucureşti
Nr.reg. J40/12208/28.1.2002
C.U.I.: RO 15046685
Cont: RO03 BRDE 445SV 0566 683 4450 / BRD GSG-SUC.DOROBANTI

Punct de lucru
str. Brezoianu 4, ap.1, sect.5, Bucureşti, 050023 Romania
email: office@igloo.ro
tel.: 021.313.41.18
fax: 021.313.41.18 (fax)

Pasionat de film?

Comandă BU#14 de pe igloo.ro și ai șansa să câștigi o invitație dublă la două dintre avanpremierele Les Films de Cannes a Bucarest, la Cinema Muzeul Țăranului, ambele proiecții fiind în prezența echipei regizorale!
👉 20 octombrie, ora 17:00 – Timebox 
👉 20 octombrie, ora 20:00 – Jurnalul familiei Escu

Câștigătorii vor fi aleși prin random.org, pe data de 19 octombrie.

COMANDĂ